Yaklaşık 2 sene önce Film46 tarafından yazıldı 2 yorum var. favouriteLoadingFavorileri Ekle! Favori Listem

Bana Adını Sor (2015) DVDRip + 720P Yerli Yapim(IMDB: 6.3)
Bana Adini Sor afis
Vip Premium özel

https://www.imdb.com/title/tt4437212/

Bir tarafta ayakları yerden kesen bir aşk, diğer tarafta ise karşılıksız bir sevgi ve bu iki güçlü duygu arasında kalmış çaresiz bir adamın hikayesi.

Yetiştirme yurdunda birlikte büyüyen Yasemin (Özge Borak) ve Hakan (Engin Hepileri) hayatları boyunca hiç ayrılmamıştır. Aralarındaki bağı bu kadar kuvvetli yapansa dostluğun yanı sıra Yasemin´in Hakan´a tek taraflı hissettiği duygulardır… Hiç beklemedikleri bir anda Merve´nin (Başak Parlak) hayatlarına girmesiyle Hakan´ın da Yasemin´in de hayati değişir… Fakat Hakan´ı bekleyen ve hepsinin hayatını sonsuza kadar değiştirecek kötü bir sürpriz vardır.

Bir yanda çocukluğundan beri kalbi aynı adam için atan aşkı için her şeyi göze almaya hazır sabırlı bir aşık; diğer yanda karşısına çıkan adam için sahip olduğu her şeyden, ailesinden, zenginliğin ihtişamından vazgeçmeyi göze almış bir kadın…

 VIP Tek Link indir

Vip Premium indir.


Vip Premium indir.

1ay2 3ay2 6ay2 1yil
Etiketler:

“Bana Adını Sor film indir” için 2 cevap

  1. umut365 dedi ki:

    Senaryo güzel yalnız film ilerlerken sizi klişelere boğan bazı sahnelerin geçişi filmin büyüsünü bence sarsmış. Fakat şunu da belirtmeden edemem birçok Türk filmine nazaran etkili bir film çıkmış ortaya.
    Gerçek aşk neden bu kadar ağır sınanır demeden edemedim.

  2. sevilay11 dedi ki:

    İçerdiği mantık hatalarına rağmen dokunaklı bir melodram Bana Adını Sor, özellikle Hakan karakterini canlandıran Engin Hepileri’nin muazzam oyunculuğu ile bir şekilde sonuna kadar izletiyor kendini. Tuna Velibaşoğlu’nun seslendirdiği Sen Kal Ölene Kadar ise filmin soundtrackleri içinde en çok kalbe dokunanı, filmi bitirdikten sonra tekrar tekrar dinliyorum. Finale doğru yürüdükçe gözlerim dolmadı diyen bizden değildir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giris_logo